Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (32)

Jakub Julian Ziółkowski
"Smutny telefon", 2003
olej/płótno, 24 x 18 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Jadwiga Sawicka
But, 1997
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Agata Bogacka
"Magda", 2014 (2002)
akryl/papier, 33 x 44 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Marcin Maciejowski
Wisła United, 2000
olej/płótno, 46 x 47 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Rafał Bujnowski
Bez tytułu (Tablica szkolna), 1999
olej/płótno, 120 x 180 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Piotr Uklański
Bez tytułu (Frozen blood), 2013
tusz, inna/płótno, 176 x 122 x 7 cm
Cena wylicytowana: 170 000 zł
Sławek Pawszak
Bez tytułu, 2012
olej, akryl/płótno, 180 x 140 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Tomasz Kręcicki
Rower, 2015
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Mateusz Szczypiński
Z serii Utopia: "Złe obyczaje", 2018
olej, kolaż/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Paweł Olszczyński
Bez tytułu, 2015
ołówek/papier , 70 x 50 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Bartosz Kokosiński
Z cyklu "Zwęglone obrazy", Bez tytułu, 2015
ołówek, technika własna/papier, szkło, 32 x 23 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Bartosz Kokosiński
Bez tytułu, 2014
olej/płótno, 48 x 32,7 x 8,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Bartek Otocki
Bez tytułu, 2012
olej/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Bartek Otocki
Dzisiaj, 2012
olej/płótno, 125 x 200 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Michał Slezkin
"Ege of Fear", 2017
olej/płótno, 130 x 190 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Krzysztof Piętka
"Pasożyty", 2016
olej/płótno, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Paweł Śliwiński
"Modelka", 2009
olej/płótno, 80 x 65 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Zuzanna Bartoszek
"Ostatnie muzeum", 2019
gwasz/papier, 29 x 21 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Sławomir Toman
Bez tytułu, 2013
olej/płótno, 65 x 54 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Martyna Borowiecka
"Pogięta III", 2017
olej/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Natalia Hirsz
Bez tytułu, 2014
technika własna/płótno, 60 x 50 x 7 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Viola Głowacka
"Peacock tattoo", 2014
tempera/płótno, 73 x 92 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Łukasz Patelczyk
"Torado", 2011
olej/płótno, 140 x 110 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Rafał Wilk
"Przegięcie pały", 2008
akryl/płótno, 18 x 24 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
47
Norman Leto
Dwie studentki, 2008
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
52
Agnieszka Sandomierz
Bez tytułu, 2006
tempera/płótno, 20 x 30 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
53
Agnieszka Sandomierz
Bez tytułu, 2005
olej/płótno, 65 x 73 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
54
Basia Bańda
Jestem potworem, który Cię pilnuje, 2003
olej, technika mieszana/płótno, 24 x 18 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
55
Wojciech Pietrasz
Bez tytułu, 2012
akryl/płótno, 130 x 90 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 2 200 zł
56
Łukasz Huculak
Bez tytułu, 2003
tempera/papier , 22,5 x 50 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 300 zł