Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie Po 1989 (wyniki)
29 września 2020 godz. 19:00

Paweł Dunal (ur. 1978)
Bez tytułu, 2008
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Paweł Dunal (ur. 1978)
Bez tytułu, 2008

Cena wylicytowana: 4 200 zł

olej/płótno, 20 x 20 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Paweł Dunal | 2008'
ID: 88921
  • „Zielona fala, dmuchane flamingi...”, Galeria m2, Warszawa 2008
„(…) Dunal wprowadza nas w niebezpieczny, sugestywny, nadrealny świat marzeń poplątanych z obawami, pragnień przemieszanych z niechęciami; lęków i fascynacji”. Jarosław Trybuś