Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie Po 1989 (wyniki)
29 września 2020 godz. 19:00

Izabela Chamczyk (ur. 1980)
"Renifer", z cyklu: "Odłamki Wojenne", 2013
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Izabela Chamczyk (ur. 1980)

Cena wylicytowana: 7 000 zł

technika mieszana/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'I.Chamczyk 2013 | RENIFER | z cyklu: "Odłamki wojenne"'
ID: 86768
„Kolor to dla mnie najważniejsze narzędzie pracy, a obraz jest najważniejszym nośnikiem wszystkiego, co chcę powiedzieć. W kolorze jest coś ukryte i zaklęte. Każdy miesiąc ma swój kolor, który odzwierciedla mój stan ducha i rodzaj walki, jaką toczę w danym miesiącu. Malarstwo pozostaje dla mnie sposobem komunikowania się, jako niewerbalny nośnik informacji”. IZABELA CHAMCZYK