Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989

Filmy o aukcji

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (44)

Jadwiga Sawicka
"Zabity zatruta", 2014
akryl/płótno, 50 x 70 cm 40 x 60 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Paulina Ołowska
"Podwójny portret", 2009
olej/płótno, 30 x 24 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Ewa Juszkiewicz
Bez tytułu, 2013
olej/płótno, 80 x 65 cm
Cena wylicytowana: 330 000 zł
Rafał Bujnowski
"Nokturn", 2014
olej/płótno, 128 x 305 cm
Cena wylicytowana: 400 000 zł
Tymek Borowski i Paweł Śliwiński
"Żenujący symbolizm", 2009
olej, akryl/papier, płótno, 200 x 150 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Agata Bogacka
"My", 2001
akryl/płótno, 114 x 130 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Marcin Maciejowski
"Czy ta ciąża była zaplanowana?", 1999
akryl/płótno, 124 x 120 cm
Cena wylicytowana: 140 000 zł
Radek Szlaga
"Ośrodek przyjemności", 2010
olej/płótno, 135 x 160 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Piotr Uklański
Bez tytułu ("Blood Aganist the Machine"), 2015
tusz/płótno, 165 x 165 x 6 cm
Cena wylicytowana: 260 000 zł
Artur Żmijewski Paweł Althamer
Bez tytułu, z cyklu: "Rozmowy", 2020
technika mieszana/papier, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Piotr Janas
Bez tytułu, 2013/2021
olej/płótno, 248 x 148 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Piotr Janas
Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 24 x 17,5 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Zbigniew Libera
"Obóz koncentracyjny Lego", 1997
ołówek, kredka/papier, 41 x 60 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Zbigniew Libera
Bez tytułu, 1997
ołówek, kredka/papier, 40 x 58 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Daniel Rycharski Sławomir Shuty
"Łasy na każdy grosz", 2007
olej/płótno, 110 x 150 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Antoni Starowieyski
"Nasyp", 2000
olej/płótno, 130 x 170 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Pola Dwurnik
"Miss Langwidere", 2012-2013
olej/płótno, 150 x 210 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Pola Dwurnik
"Lew i lwica", 2016
olej/płótno, 46 x 55 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Przemysław Matecki
Bez tytułu, 2011
olej/papier naklejony na płótno, 102 x 64 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Bartosz Kokosiński
Bez tytułu, 2020
olej, spray/płótno, 59 x 54 x 15 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Tomek Baran
Bez tytułu, 2020
płótno, drewno, akryl, 155 x 75 x 57 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Jakub Ciężki
"Parkiet II", 2015
akryl, emalia akrylowa/płótno, 150 x 170 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Kaja Redkie
Bez tytułu, 2014
olej/płótno, 150 x 150 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Krystian Czaplicki / Truth
Bez tytułu, 2009
technika własna/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Monika Chlebek
"W zawieszeniu", 2010
olej/płótno, 40 x 53 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Basia Bańda
"Warszawa", 2003
olej/płótno, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Basia Bańda
Bez tytułu, 2006
asamblaż, akryl/płótno, 30 x 25 x 4 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Basia Bańda
"Walka ze smokiem", 2011/2012
olej, ekolina/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Tomasz Kulka
"Golem 666", 2016
tempera żółtkowa, szlagmetal/sklejka, 110 x 45 x 10 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł