Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (27)

Basia Bańda
"Nuda", 2006
akryl, technika własna, ekolina, haft/płótno, 30 x 40 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Agata Bogacka
"Człowiek, którego nie było 1" , 2003
akryl/płótno, 114 x 170 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł
Agata Bogacka
"Lips" 3, 2018
akryl/płótno, 120 x 145 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Piotr Uklański
Bez tytułu (Bitwa pod Raszynem, 1809), 2011
żywica epoksydowa/płótno, 228,6 x 152,4 cm
Cena wylicytowana: 230 000 zł
Zbigniew Rogalski
"Together", 2004
olej/płótno, 150 x 115 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Rafał Bujnowski
Bez tytułu, 2007
olej/płótno, 150 x 150 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Rafał Bujnowski
Bez tytułu, 2012
olej/płótno, 48 x 65 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Bartek Otocki
"Bez tytułu", z cyklu "Nieodwracalne", 2020
olej/płótno, 150 x 230 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Antoni Starowieyski
Bez tytułu, 2017
olej/płótno, 130 x 170 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Piotr Janas
Bez tytułu (Św. Błażej), 2012
olej/płótno, 248 x 148 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Zbigniew Libera
Ebola - Hilton, 2002
akwarela, ołówek/papier, 45,5 x 59 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Zbigniew Libera
Bundesliga 1943, 2002
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Tomasz Kowalski
Bez tytułu , 2006
akwarela/papier, 31,5 x 25 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Norman Leto
Bez tytułu, 2009
olej/płyta, 59 x 69,5 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Martyna Czech
"Słodka, ale jebnięta", 2019
olej, pisak/płótno, 130 x 110 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Aleksandra Czerniawska
"We wsi" (5), 2010
olej/płótno, 150 x 200 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Aneta Grzeszykowska
#16, z cyklu: "Portrety", 2006
C-Print/plexi, papier fotograficzny, dibond, 82 x 64,5 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Bartosz Późniak
"Hurtowania odzieży używanej"
olej/płótno, 50,5 x 70,5 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Paweł Dunal
Bez tytułu, 2006
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Tomasz Kulka
4, z cyklu "Klęska urodzaju", 2021
tempera żółtkowa, szlagmetal/sklejka, 43,5 x 31 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
47
Paweł Olszczyński
"Chimera żółta", 2020
olej/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
50
Zuzanna Hertzberg
Bez tytułu, 2016
technika mieszana/płótno, 46 x 38 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
51
Tomasz Partyka
Bez tytułu, 2006
olej/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
52
Mariusz Tarkawian
"Galeria Zwierciadła", 2015
tusz/papier, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
56
Tymek Borowski & Paweł Śliwiński
Bez tytułu, 2009
tworzywo sztuczne, 18 x 14 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł