Sztuka Współczesna: Klasycy awangardy po 1945

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (63)

Jan Dobkowski
"Psyche-Physis", 1976
olej/płótno, 197 x 147 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Jan Dobkowski
"Sen Ziemi", 1989/1990
olej, akryl/płótno, 120 x 160 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Stanisław Fijałkowski
"13 VII 71", 1971
olej/płótno, 41 x 33 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Stanisław Fijałkowski
"Początek września 2001", 2001
olej/płótno, 162 x 114 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł
Jan Tarasin
Bez tytułu, 1963
olej/płótno, 70 x 60 cm
* Wylicytowane warunkowo: 80 000 zł
Jan Tarasin
“Sytuacja II”, 1980
olej/płótno, 115 x 89 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Tadeusz Dominik
"Pejzaż", 2008
olej/płótno, 54 x 65 cm
* Wylicytowane warunkowo: 22 000 zł
Tadeusz Dominik
"Amazonia", 2011
olej/płótno, 60 x 73 cm
Judyta Sobel
Kompozycja, lata 50. XX w.
olej/płótno, 77 x 92 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Erna Rosenstein
"Przygody pawia" , 1967
olej/płótno, 90 x 123 cm
Cena wylicytowana: 320 000 zł
Jadwiga Maziarska
"No. 6", 1976
olej, akryl/płótno, 75 x 54 cm
* Wylicytowane warunkowo: 26 000 zł
Tadeusz Kantor
"Parasol I" ("Parapluie I"), 1966
olej/płótno, 66 x 73,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 120 000 zł
Tadeusz Kantor
"Postać i parasol", 1950
olej/płótno, 100 x 81 cm
Cena wylicytowana: 320 000 zł
Tadeusz Kantor
Informel , 1963
olej/płótno, 81 x 99 cm
Cena wylicytowana: 160 000 zł
Jerzy Nowosielski
Dziewczyna, lata 50. XX w.
olej/tektura naklejona na płótno, 40 x 30 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Jerzy Nowosielski
Akt we wnętrzu, 1978
olej/płótno, 60 x 49 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Jerzy Nowosielski
Pejzaż, 1963
olej/płyta pilśniowa, 43 x 60 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Tadeusz Brzozowski
"XXX", 1969
olej/deska, 24,3 x 16,5 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Alfred Lenica
"Obstawanie przy swoim", 1971
olej/tektura, 36 x 45 cm
* Wylicytowane warunkowo: 32 000 zł
Andrzej S. Kowalski
Kompozycja nr 4, 1958
olej/płyta, 67 x 44 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Ryszard Winiarski
"Przejście I" ("Transition I"), 1974
olej/płótno, 103 x 103 cm
Cena wylicytowana: 180 000 zł
Ryszard Winiarski
Zestaw 2 prac: "Obszar 98 d" i "Obszar 98 e", 1971
technika własna/szkło, 50 x 50 x 10 cm
Cena wylicytowana: 620 000 zł
Ryszard Winiarski
"Przypadek w grze dla jednego" ("Chance in Game for One") , 1984
akryl/płyta pilśniowa, 36,5 x 36,5 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Janusz Orbitowski
"4/93", 1993
technika własna/płyta, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Janusz Orbitowski
"14/97", 1997
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Wojciech Fangor
"SU 13" , 1972
olej/płótno, 127 x 127 cm
Cena wylicytowana: 680 000 zł
Henryk Stażewski
Kompozycja geometryczna, 1983
akryl/płyta pilśniowa, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Richard Anuszkiewicz
"Indigo", 1972
akryl/płótno, 91,5 x 91,5 cm
Cena wylicytowana: 220 000 zł
Julian Stańczak
"Turn Pink #2", 1977
akryl/płótno, 127 x 127 cm
* Wylicytowane warunkowo: 200 000 zł
Julian Stańczak
"Relations", 1971
akryl/płótno, 91 x 122 cm
Cena wylicytowana: 170 000 zł