Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945

Filmy o aukcji

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (49)

Jan Dobkowski
"Natura jest otwarta", 1969
olej, akryl/płótno, 42,5 x 41,5 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Jan Dobkowski
"Świat 1", 1981
olej, akryl/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Janusz Orbitowski
Relief, 2012
akryl, relief/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Aleksandra Jachtoma
Bez tytułu, 2015
olej/płótno, 73 x 54 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Stefan Gierowski
"Obraz CCCX", 1973
olej/płótno, 200 x 110 cm
Cena wylicytowana: 360 000 zł
Wojciech Fangor
"B 105", 1966
olej/płótno, 71 x 71 cm
Cena wylicytowana: 850 000 zł
Wojciech Fangor
"N 30", 1963
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 850 000 zł
Józef Hałas
"Podział M", 1974
olej/płótno, 102 x 152 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Henryk Stażewski
"Nr 11", 1972
akryl, relief/płyta, 59 x 59 cm
Cena wylicytowana: 280 000 zł
Henryk Stażewski
Bez tytułu, 1982
akryl/płyta, 54 x 54 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Andrzej Nowacki
"01.04.13", 2013
akryl, relief/płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Andrzej Nowacki
Bez tytułu, 1998-1991
akryl, relief, pastel olejny/płyta, 55 x 55 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Victor Vasarely
"Tega-Or", 1966
tempera/deska, 54 x 52 cm
Cena wylicytowana: 300 000 zł
Julian Stańczak
"Folding Secrets", 1967
akryl/płótno, 76 x 76 cm
Cena wylicytowana: 200 000 zł
Julian Stańczak
"Relations", 1971
akryl/płótno, 91 x 122 cm
Cena wylicytowana: 210 000 zł
Tamara Berdowska
Rysunek przestrzenny, 2021
akryl/folia celuloidowa, 52 x 42 x 22,7 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Jan Pamuła
"Seria komputerowa I", 2010
akryl/płótno, 130 x 130 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Roman Artymowski
"Pejzaż LXX", 1982
akryl/płótno, 116 x 82 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Jan Berdyszak
"Obrazek i obraz świata w myśli", 1970-73
akryl/płótno naklejone na deskę, 48,5 x 49,5 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Jan Tarasin
"Schody Jakuba", 1992
olej/płótno, 140 x 105 cm
Cena wylicytowana: 260 000 zł
Jerzy Nowosielski
"Akt nad morzem", 1982
olej/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 300 000 zł
Jerzy Nowosielski
Akt, 1985
olej/płótno, 86,5 x 66,5 cm
Cena wylicytowana: 170 000 zł
Ryszard Winiarski
"Penetracja przestrzeni rzeczywistej", 1974
akryl, ołówek, relief/płyta pilśniowa, 89 x 89 cm
Cena wylicytowana: 300 000 zł
Tomasz Ciecierski
"Dejawue", 1979, 1980/1986
olej, kolaż/płótno, 230 x 186 cm
Cena wylicytowana: 140 000 zł
Ryszard Hunger
"Imago Bis", 2018
akryl/płótno, 146 x 114 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Leszek Nowosielski
"Przenikanie niebieskie", 1990
olej/płótno, 87 x 130 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Leszek Nowosielski
Z cyklu "Modelki", 1997
olej/płótno, 55 x 65 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Kazimierz Mikulski
"Łysy uwodziciel", 1967
olej/płótno, 73 x 54 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł
Teresa Pągowska
"Incydent", 1960
olej/płótno, 110 x 119 cm
Cena wylicytowana: 140 000 zł
Teresa Tyszkiewicz (Tyszkiewiczowa)
Bez tytułu, 1962
olej/płótno, 100 x 73 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł