Sztuka naiwna i nieprofesjonalna

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (20)

4402
Nikifor Krynicki
Pejzaż beskidzki z widokiem na cerkiew
akwarela, gwasz/papier, 20 x 19,5 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
4404
Nikifor Krynicki
Widok na kościół w Streszowie (?)
akwarela/papier, 24 x 17 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
4405
Nikifor Krynicki
Widok z Tarnowa
akwarela/papier, 24 x 17 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
4406
Nikifor Krynicki
Widok cerkwii w Przemyślu
akwarela, kredka/papier, 13,5 x 11 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
4407
Zygmunt Warczygłowa
Widok Poznania, 1982
akwarela/papier, 37,3 x 32,3 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
4409
Bronisław Krawczuk
Tajemnicze miasteczko, 1995
olej/sklejka, 68,5 x 81 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
4412
Maria Tarnawska-Wójtowicz
"Koty w pejzażu", 1971
olej/sklejka, 24,5 x 32,5 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
4414
Ludwik Holesz
Kompozycja z pomarańczowym smokiem, 1979
olej/płyta pilśniowa, 117 x 270 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
4416
Halina Dąbrowska
"Starcy", 1978
olej/płyta pilśniowa, 55 x 44 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
4417
Halina Dąbrowska
"Planty", 1978
olej/płótno, 65 x 55 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
4418
Władysław Rybkowski
Rajskie drzewo/Diabeł
olej/płótno naklejone na płytę, 32,5 x 27 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
4422
Katarzyna Gawłowa
"Para młoda"
tempera/płyta pilśniowa, 54,8 x 68,2 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
4425
Jan Fudala
Trzech zbójników
tempera/szkło, 34,2 x 27,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 900 zł
4426
Andrzej Gałek
Trzej muzykanci
tempera/szkło, 24,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 800 zł
4427
Andrzej Gałek
Biesiada
Cena wylicytowana: 800 zł
4437
Stanisław Opaliński
Żołnierz
drewno polichromowane, 29 x 15 x 16,5 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
4438
Stanisław Opaliński
Maryja
drewno polichromowane, 46 x 20,6 x 14 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
4450
drewno, 82 x 23,5 x 24 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
4457
Tadeusz Połetek
Kapela wiejska z czterema muzykantami, 1990
ceramika szkliwiona, Trębacz (34 x 13,5 x 17 cm), skrzypek (37 x 17,5 x 18 cm), bębniarz (36,5 x 19 x 21 cm) oraz akordeonista (36,5 x 20,5 x 16,5 cm)
Cena wylicytowana: 1 900 zł