Sztuka Fantastyczna. Surrealizm i Realizm Magiczny

Filmy o aukcji

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (37)

Tomasz Sętowski
"Krople natchnienia"
olej/płótno, 35 x 28 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Tomasz Sętowski
"Zdegenerowany władca i jego świta", 2016
akryl, kredka/płyta, 30 x 70 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Tomasz Sętowski
"Podróże Don Kichota", 1993
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Zdzisław Beksiński
Bez tytułu, 1992
olej/płyta, 73 x 87 cm
Cena wylicytowana: 320 000 zł
Rafał Olbiński
Tak blisko satysfakcji
olej/płótno, 56 x 53 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Anna Güntner
"First dance"
olej/płótno, 60 x 45 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Obraz 1791. Miasto Barlinek - Niedzielny wieczór, 1995
olej/płyta, 32 x 27 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Franciszek Starowieyski
Kompozycja, 1981
pastel/papier, 49 x 31,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Alicja Rekowska
"U źródła", 2021
olej, złocenie płatkowe, szlagmetal/deska, 85 x 70 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Szarlota Pawel
"Rodzina" z cyklu "Cyrk", 1977
akryl/płótno, 41,3 x 33,4 x 2 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Sebastian Smarowski
Bez tytułu, 2021
olej/płótno, 70 x 60 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Jakub Różalski
Przedwiośnie
druk cyfrowy/papier archiwalny, 64,5 x 93,5 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Jakub Różalski
Łódź
druk cyfrowy/papier archiwalny, 40 x 95 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Józef Stolorz
"Aniołowie dobroci", 2010
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Sabina Maria Grzyb
"Daleko tak", 2021
olej/płótno, 180 x 240 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Mariola Jaśko
"Czterej jeźdźcy apokalipsy", 2020
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Jacek Yerka
Narodziny Okogłowa, 2018
ołówek/papier, 21 x 26 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Dariusz Kaleta
"Chimera u źródła", 2016
olej/płótno, 60 x 98 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Bogdan Pilatowicz
"Clio", 2021
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Lucyna Góralczyk
Narzeczona, 2021
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Małgorzata Bańkowska
"Princess toys", 2017
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Janusz Lewandowski
"Landscape (Meadow)", 2019
olej/płyta, 110 x 85 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Mariusz Lewandowski
"Między czasem a snem", 1998
olej/płótno, 65 x 52,5 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Dawid Figielek / Timorinelt
"Blask", 2020
olej/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Diana Żarów
"Przebudzenie", 2021
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Jan Trojan
Martwa natura z wiśniami, 1980
olej/płótno, 31 x 38 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Katarzyna Kania
"Wodny świat", 2009
pastel/papier, 70 x 100 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 900 zł
Filip Kalkowski
"Gdzie rozum śpi, tam budzą się demony", 2020
olej/płótno, 180 x 220 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Piotr Horodyński
"Świt wyobraźni", 2021
olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
44
Marcin Kołpanowicz
"Sen nocy letniej", 2021
pastel/karton, 79 x 70 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł