Sztuka Fantastyczna. Surrealizm i Realizm Magiczny

Filmy o aukcji

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (66)

Karol Bąk
"Modlitwa", 2016
olej/płótno, 30 x 40 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Karol Bąk
Bez tytułu, 2017
akryl/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Alicja Rekowska
"Motyl nocy", 2021
olej, złocenie/deska, 65 x 65 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Georges Spiro
Surrealistyczny krajobraz, 1950
olej/płótno, 64 x 81 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Jacek Yerka
"Atak o poranku", 1989
akryl/płótno, 73 x 65 cm
Cena wylicytowana: 340 000 zł
Wojtek Siudmak
"Introspection", 1991
olej/płótno naklejone na płytę, 46 x 38,5 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Zdzisław Beksiński
Bez tytułu, 1 poł. lat 70. XX w.
olej/płyta pilśniowa, 124,5 x 100 cm
Cena wylicytowana: 900 000 zł
Zdzisław Beksiński
Bez tytułu, 1979
olej/płyta, 87 x 74,5 cm
Cena wylicytowana: 1 150 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
Obraz 2091 "Strażnica", 1997
olej/płyta pilśniowa, 80 x 61 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
Rafał Olbiński
"Tender Ambitions or Shakespeare in Love", 2008
olej, akryl/płótno, 91,5 x 61 cm
Cena wylicytowana: 210 000 zł
Rafał Olbiński
"Daleki od ideału", 2019
olej, akryl/płótno, 53 x 43 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Rafał Olbiński
"Alternative values", 2011
olej, akryl/płótno, 74 x 50 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Janusz Orzechowski
Bez tytułu, 2016
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Lucyna Góralczyk
"Buduar", 2021
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Maksymilian Novák-Zempliński
Bez tytułu, 2021
olej/płyta, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Maksymilian Novák-Zempliński
Głowy, 2017
olej/płyta, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Mariola Jaśko
"Ulica I, Zaćmienie Księżyca", 2021
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Sylwia Kalinowska
"Wyspy Szcześliwe...", 2021
olej/płótno, 160 x 100 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Piotr Horodyński
"Luna", 2021
olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Daniel Porada
"Mater Messis", 2020
olej, akryl/płyta, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Zbigniew seweryn
"Koziorożec", 2021
olej, akryl/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Mariusz Zdybał
"Mars i Venus...", 2021
olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Krzysztof Heksel
Bez tytułu, 2016
olej/płyta, 84 x 96 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Dariusz Kaleta
"Podróż", 2021
olej/płótno, 70 x 90 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Łukasz Prządka
"Numer 68", 2019
olej/płótno, 90 x 60 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Krzysztof Żyngiel
"Oceaniczni architekci", 2021
olej/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Eugeniusz Ochonko
"Investigación de la Historia", 2019
olej, akryl, szlagmetal/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Kiejstut Bereźnicki
Chłopiec
olej/płótno, 81 x 60 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Ewa Pello
W oczekiwaniu na..., 2001
pastel/papier, 63 x 48 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Bogdan Pilatowicz
"Dzień wolny od życia", 2021
olej/płótno, 125 x 90 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł