Sztuka dzisiaj. Wybór kuratora

Miejsce wystawy:
Wraz z początkiem 2021 oddajemy w Państwa ręce katalog pionierskiego projektu „Sztuka Dzisiaj. Wybór kuratora”. Postanowiliśmy spojrzeć na nowe, ciekawe zjawiska w sztuce aktualnej.
Jesteśmy pierwszym domem aukcyjnym w Polsce, który organizuje projekt sztuki najnowszej w oparciu o wybór kuratora. W pierwszej edycji projektu współpracujemy z uznanym projektantem mody Łukaszem Jemiołem, absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Jako artysta, ale również kolekcjoner, może zainspirować nas swoimi wyborami kuratorskimi.

Filmy o aukcji

Maja Mazurkiewicz-Elgut +48 538 522 885 m.mazurkiewicz@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (39)

Joanna Mlącka
"Ogród I", 2019
olej/płótno, 81 x 65 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Kamila Model
Bez tytułu, 2013
akryl/płótno, 140 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Karolina Balcer
"Pastelowe bloki", 2015
akryl/płótno, 100,5 x 110,5 cm (całość)
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aneta Kublik
"Zobaczyć niewidoczne", 2019
olej/płótno, 100 x 200 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Edyta Hul
"Zwierzę 13", 2013
olej, akryl/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Tomasz Kołodziejczyk
"Falochron", 2020
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Anka Mierzejewska
"Stokrotki", 2018
akryl/plastikowy materiał, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Filip Gruszczyński
"Pauper puer meus", 2019
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Marek Rachwalik
Bez tytułu, 2010
olej/płótno, 150 x 160 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Natalia Rybka
"Nawrót / Powrót", dyptyk, 2019
olej/płótno, 50 x 30 cm (wymiary każdej pracy)
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Zofia Błażko
"Alina i Balladyna II", 2020
olej/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Adam Bakalarz
"KWT04", 2017
olej/płótno, 130 x 130 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Sonia Ruciak
"Bez końca", około 2013
akryl/płótno, 110 x 90 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Lia Kimura
"Traces", 2020
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Michał Cygan
"Marsz Niepodległości", 2020
akryl/płótno, 92 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Sebastian Skoczylas
"Poświata", 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Izabela Chamczyk
"Nic nie jest idealne", 2017
farba alkidowa/płótno, 73 x 81 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Julita Malinowska
"Girls and a cigar", 2019
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Artur Trojanowski
"Mężczyzna z grabiami", 2007
akryl/płyta, 104 x 140 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Martyna Ścibior
"KaPeWu", 2018
lakier do paznokci/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Marlena Lenart
"Luminance XIII", 2020
akryl/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Marek Ejsmond-Ślusarczyk
Bez tytułu, 2020
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Jakub Janyst
Z cyklu 'Neosignal', "No 47", 2018
akryl/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Alicja Kubicka
"Nie wiem co to za gra, ale najwyraźniej gram w nią", 2020
akryl, ołówek, gwasz/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Magdalena Laskowska
"Slow life I", 2019
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Tomasz Tobolewski
"Spotkanie", 2013
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aniela Wesoły
"Zmiana stanu", 2020
olej/płótno, 60 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Franciszek Ledóchowski
"Ehud", 2020
akryl/płyta, 95 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł