Sztuka Dawna: XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie

Filmy o aukcji

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (34)

Stanisław Kamocki
"Kwitnąca grusza", 1906
olej/płótno, 94 x 113 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Stanisław Kamocki
"Krakowska wieś"
olej/tektura, 50 x 69,5 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Alfons Karpiński
"Karczma", 1905
olej/deska, 27,5 x 34,5 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Józef Brandt
"Powitanie stepu", 1878-79
olej/płótno, 87 x 170 cm
Cena wylicytowana: 950 000 zł
Leon Wyczółkowski
Dziewczynki zbierające kwiaty na łące, 1880
olej/płótno, 57 x 32,5 cm
Cena wylicytowana: 250 000 zł
Jacek Malczewski
Autoportret w kaszkiecie, 1920
olej/deska, 54 x 38 cm
Cena wylicytowana: 340 000 zł
Jacek Malczewski
Autoportret jako Chrystus (Wizja Ezechiela), 1920
olej/płótno, 62,5 x 99 cm
Cena wylicytowana: 460 000 zł
Jacek Malczewski
Portret wnuczki artysty - Jacenty Mayznerówny, 1921
olej/tektura naklejona na płytę pilśniową, 99 x 64 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Wlastimil Hofman
Muza. Dziewczyna z prymulkami, 1957
olej/tektura, 49,5 x 34 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Ludomir Sleńdziński
Para obrazów z cyklu Dzień królewny, 1943 r, 1943
olej/sklejka, 51,5 x 63,5 cm (wymiary największej pracy)
Cena wylicytowana: 480 000 zł
Tadeusz Pruszkowski
"Portret staruszki z Kazimierza", około 1930
olej/płótno (dublowane), 96 x 67 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Czesław Wdowiszewski
"Habdank", 1927
olej/płótno (dublowane), 119 x 90 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
Antoni Michalak
"Wiosna", 1972
olej/płótno, 60 x 73 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Antoni Michalak
"Stygmatyzacja", około 1924
olej/płótno (dublowane), 49,5 x 32,5 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Szymon Buchbinder
Uczony w pracowni, 1885
olej/deska, 18 x 25 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Franciszek Żmurko
"Ogień", około 1896
olej/płótno (dublowane), 167 x 221 cm
Cena wylicytowana: 160 000 zł
Adam Styka
Marokańska idylla
olej/płótno, 65 x 54,5 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Malarze warszawscy (pocz. XX w.)
Paleta malarska, 1912
olej/deska, 85,5 x 123,5 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Franciszek Streitt
Wiejska kapela, 1879
olej/deska, 27,5 x 44 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Mela Muter
Macierzyństwo
olej/płótno, 96 x 80 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Szymon Mondzain
Akt żeński leżący
olej/płótno, 46 x 55 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Toaleta damy
olej/płyta pilśniowa, 61 x 51 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
"San Giacomo di Rialto", 1936
olej/płótno, 163 x 98 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Henryk Hayden
Ogród w Reuil, 1966
olej/płótno, 54 x 65 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Henryk Epstein
Pejzaż z Cocherel, 1934
olej/płótno, 50 x 65 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Jan Rubczak
"Blade słońce", 1908
olej/płótno, 54 x 65 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Stanisław Klimowski
"Akt męski", 1913
olej/płótno, 140 x 89 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł