Sztuka Dawna: XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (44)

Edward Okuń
'Villa Borghese', 1917
olej/sklejka, 17,5 x 22 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Władysław Ślewiński
Brzeg oceanu, after 1910
olej/płótno, 38 x 55 cm
Cena wylicytowana: 160 000 zł
Jakub Zucker
Ulica paryska
olej/płótno (dublowane), 59,5 x 48 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Jakub Zucker
Dwóch chłopców z gołębiem, 1925
olej/tektura, 40 x 50,5 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
San Giorgio Maggiore w Wenecji
olej/płótno, 66 x 91,5 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Sekwana w Paryżu, 1924
olej/płótno, 60 x 93 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Mela Muter
Macierzyństwo
olej/sklejka, 74 x 54 cm
Cena wylicytowana: 155 000 zł
Mela Muter
"Place de la Cathedrale" (Carpentras)
olej/sklejka, 73 x 60 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Cyganka z kartami, około 1930
olej/płótno, 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Roman Kramsztyk
Akt z wachlarzem, około 1930
olej/płótno (dublowane), 99 x 80 cm
Cena wylicytowana: 270 000 zł
Eugeniusz Zak
Kobieta z dzieckiem , około 1925
olej/płótno, 61 x 73 cm
Cena wylicytowana: 420 000 zł
Szymon Mondzain
Czytająca, 1923
olej/płótno, 73 x 60 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Henryk Hayden
Portret żony artysty - Renée Hayden, 1922
olej/płótno, 55 x 46 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Henryk Hayden
Keja w Honfleur, 1933
olej/płótno, 46 x 55 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Henryk Hayden
Krajobraz z Fay-le-Bac, 1955
olej/sklejka, 33 x 46 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Irena Hassenberg (Reno)
Bukiety, około 1930
olej/tektura, 72 x 59,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Henryk Epstein
Martwa natura kwiatowa
olej/płótno, 55 x 46 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Jacques Chapiro
Krajobraz leśny z psem , 1949
olej/płótno, 66 x 49 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Zygmunt Józef Menkes
Akt przed lustrem, po 1935
olej/płótno, 69 x 55 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Marc Sterling
Dziewczynka przy kwiatach
olej/płótno, 33,5 x 24,5 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Jean Lambert-Rucki
Pawana, 1924
olej/sklejka, 46 x 38 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Jean Lambert-Rucki
Loteria, 1933
tempera/tektura, 45 x 56 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Henryk Siemiradzki
Taras ogrodowy
olej/płótno naklejone na tekturę, 21 x 26 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Paweł Merwart
"Impromptu" ("Carmen" Bizeta), 1889
olej/deska, 61 x 49,5 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Henryka Beyer
Kwiaty w wazonie (No. 7)
olej/płótno, 40 x 32,5 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Wojciech Kossak
Odwrót spod Moskwy, 1930
olej/płótno, 54,5 x 79 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Wacław Pawliszak
Beduini (Zmowa)
olej/deska, 21,5 x 40,5 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł