Sztuka Dawna. XIX w., Modernizm, Międzywojnie

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (44)

Zygmunt Ajdukiewicz
Chłop w futrzanej czapie, 1896
olej/płótno naklejone na tekturę, 38 x 28 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Jan Stanisławski
Dniepr, około/lub 1903
olej/tektura, 22 x 17 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Jan Stanisławski
Pejzaż wiejski, lata 90. XIX w.
olej/deska, 8 x 14 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Roman Kazimierz Kochanowski
Pejzaż nadwodny
olej/sklejka, 14 x 22,5 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Franciszek Ejsmond
"Polowanie z puchaczem", 1908
olej/płótno, 44 x 54 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Piotr Michałowski
"Kirasjerzy", przed 1835 (?)
olej/płótno (dublowane), 55 x 67,5 cm
Cena wylicytowana: 340 000 zł
Jan Styka
Fragment "Panoramy siedmiogrodzkiej", 1897
olej/płótno, 110 x 176 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Bolesław Cybis
Portret kobiety w kapeluszu, około 1930
olej/płótno, 61,5 x 72,5 cm
Cena wylicytowana: 640 000 zł
Teresa Roszkowska
"Gnojowanie", 1938
tempera/płótno naklejone na sklejkę, 115 x 91 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Antoni Michalak
Zdjęcie z krzyża, 1925
olej/płótno, 48 x 22 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Henryk Hayden
Pejzaż z Bretanii, 1914
olej/płótno, 54 x 65 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Henryk Hayden
Kobieta z koszem owoców, 1923
olej/płótno (dublowane), 73 x 54 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Mela Muter
Portret dziewczynki, lata 20. XX w.
olej/sklejka, 72 x 59 cm
Cena wylicytowana: 180 000 zł
Roman Kramsztyk
Kobieta z koszykiem winogron
olej/płótno, 112 x 88 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
“Mężczyzna z gitarą i kobietą", po 1970
olej, technika mieszana/deska, 61 x 76 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
Jakub Zucker
“Gitarzysta”
olej/płótno, 67 x 56 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Jakub Zucker
“Port w Concarneau w Bretanii”
olej/płótno, 33,5 x 41 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Jankiel Adler
Martwa natura na stole, około 1948
olej/deska, 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Eugeniusz Eibisch
Plaża w Tropea
olej/płótno, 77 x 100 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Zaułek w miasteczku, 1919
olej/płótno, 74 x 61 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Akt kobiecy, 1930
olej/płótno, 81,5 x 58 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Adam Styka
Dziewczynka na osiołku
olej/tektura, 36 x 44 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Stanisław Czajkowski
"Stogi o zmierzchu"
olej/płótno (dublowane), 90 x 66 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Stanisław Kamocki
Stary kościółek
olej/tektura, 53 x 72 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Wojciech Weiss
Pejzaż z Kalwarii, lata 20.-30. XX
olej/płótno naklejone na tekturę, 33 x 47 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Wojciech Weiss
Kwiaty w wazonie, lata 20.-30. XX
olej/płótno, 64,5 x 47,5 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Joseph Pressmane
Bukiet kwiatów, 1956
olej/płótno, 41 x 27 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Zygmunt Schreter
We wnętrzu, około 1935
olej/płótno, 46 x 56 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł