Sztuka Dawna. Prace na Papierze

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (60)

Nikifor Krynicki
"Góra Parkowa"
akwarela/papier, 23,5 x 28 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Nikifor Krynicki
Widok miasteczka z kościołem
akwarela, gwasz/papier, 16 x 22,7 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Nikifor Krynicki
Widok na krakowski rynek z Kościołem Mariackim
akwarela/papier, 19,5 x 26 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Nikifor Krynicki
Zestaw czterech rysunków z listów żebraczych z przedstawieniami postaci świętych i biskupów przed kościołami w Krynicy
akwarela, kredka/papier, wymiary poszczególnych rysunków od lewej od góry: 11 x 8 cm, 10,5 x 8,5 cm, 12 x 10 cm, 13 x 9 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Nikifor Krynicki
Widok na rynek miejski z kościołem
ołówek/papier, 21 x 14,5 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Nikifor Krynicki
Widok z miasteczka z kościołem
ołówek/papier, 17,7 x 25 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Rafał Malczewski
Zimowy pejzaż tatrzański, lata 20.-30. XX wieku
akwarela/papier naklejony na tekturę, 34,5 x 49 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Rafał Malczewski
Pejzaż jesienny, lata 40.-50. XX wieku
akwarela/papier naklejony na tekturę, 37,5 x 55 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Eugeniusz Zak
Kobieta z przymrużonymi oczami, około 1912
akwarela, ołówek/papier, 22,5 x 18,5 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Henryk Berlewi
Kobieta ze sznurem pereł , 1931
węgiel/papier, 56,5 x 45 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Mela Muter
Zamek królewski w Collioure, lata 20. XX wieku
akwarela, tusz/papier, 43,5 x 36,5 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Mela Muter
"Fabryka"
akwarela, tusz/papier, 49 x 33,5 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Mela Muter
Agawa
akwarela, ołówek/papier, 36 x 51 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Józef Chełmoński
"Drzewo", 1875-1887
ołówek/papier, 31,5 x 22 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Władysław Podkowiński
"Góry Świętokrzyskie", 1890
akwarela/papier, 16 x 23,5 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Wojciech Gerson
"Zakopane", 1890
akwarela/papier, 19 x 23 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Julian Fałat
"Osiek"
akwarela/papier, 47,5 x 52,5 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Apoloniusz Kędzierski
Łowiczanka w kościele, 1928
akwarela/papier, 106,5 x 51 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Józef Zasłowski
"Brama wjazdowa na Wawel", 1919
akwarela/papier, 47 x 33 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
R. Modrzewski (XX w.)
"Hel", 1930
akwarela/papier, 49,5 x 34 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
44
Stanisław Czajkowski
"Świteź", 1936
ołówek/papier, 28,5 x 32 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Teodor Grott
Las w słonecznym świetle, 1927
akwarela/papier, 61 x 48 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Kajetan Kosiński
Drużbowie weselni
akwarela/papier, 21,5 x 45 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
47
Bolesław Kurzawiński
Po polowaniu
akwarela, gwasz/papier, 38,5 x 71,5 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
48
Antoni Kamieński
Portret mężczyzny w gabinecie, 1926
pastel/papier, 60 x 46 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł