Sztuka Dawna: Prace na Papierze

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (89)

Antoni Uniechowski
Dziewczęta na scenie
akwarela, tusz/papier, 19 x 17,6 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Antoni Uniechowski
Rycerz w niebieskiej zbroi
akwarela, tusz/papier, 26,5 x 20 cm
* Wylicytowane warunkowo: 1 800 zł
Antoni Uniechowski
Wyprawa na wojnę
akwarela, tusz/papier, 17 x 20,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 2 400 zł
Antoni Uniechowski
Kobieta na jednorożcu
akwarela, tusz/papier, 20,2 x 13,7 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Antoni Uniechowski
Jan III Sobieski wyjeżdża na wojnę
akwarela, tusz/papier, 29,2 x 20,2 cm
* Wylicytowane warunkowo: 2 200 zł
Antoni Uniechowski
Polowanie na jednorożca
akwarela, tusz/papier, 19,5 x 28,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 2 000 zł
Stanisław Klimowski
Krakowianka
pastel/papier , 63,5 x 48,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 3 200 zł
Teodor Axentowicz
Starość i Młodość
pastel/papier , 67,5 x 48 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Teodor Axentowicz
Święcenie wody
pastel/papier, 88 x 57,5 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Teodor Axentowicz
Portret damy
pastel/papier, 61,5 x 46 cm
* Wylicytowane warunkowo: 28 000 zł
Teodor Axentowicz
Toaleta damy
pastel/papier, 41,5 x 34 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Stanisław Ignacy Witkiewicz (Witkacy)
Portret dziewczynki na tle pejzażu, 1927
pastel/papier naklejony na tekturę, 58,7 x 48,5 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
Rafał Malczewski
Pejzaż tatrzański - górski stok zimą
akwarela/papier, 33 x 49 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Rafał Malczewski
Jezioro Colwell
akwarela/papier, 56 x 37,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 16 000 zł
Józef Pankiewicz
Wnętrze. Żona artysty przy biurku, około 1921
akwarela/papier, 32 x 25,5 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Józef Pankiewicz
Tulipany w dzbanie, około 1920
akwarela, ołówek/papier, 58,5 x 43,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 12 000 zł
Leopold Gottlieb
Siedząca dziewczyna , około 1930
akwarela, węgiel/papier, 55 x 37 cm
* Wylicytowane warunkowo: 10 000 zł
Leon Wyczółkowski
"Pejzaz letni"
akwarela/papier, 19 x 35 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Julian Fałat
Widok na Dom Katedralny na Wawelu, 1904
akwarela/papier , 40 x 65 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Julian Fałat
Pejzaż z Bystrej, 1919
akwarela/papier, 52,5 x 98 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Stanisław Masłowski
Pejzaż z Woli Rafałowskiej, 1917
akwarela/karton, 64,5 x 100,2 cm
* Wylicytowane warunkowo: 20 000 zł
Jan Stanisławski
"Obłoki", około 1903
olej/tektura, 12,3 x 18,3 cm
* Wylicytowane warunkowo: 35 000 zł
Piotr Michałowski
Zaprzęg konny
sepia/papier, 23 x 43 cm
Juliusz Kossak
W drodze na polowanie, 1888
akwarela/papier, 24,5 x 16,5 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Władysław Czachórski
Portret damy
pastel, ołówek/papier, 36,5 x 29,5 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł