Sztuka Dawna. XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie • Sesja II

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (54)

101
Wlastimil Hofman
Dzieciństwo - Tryptyk
olej/deska, 9,5 x 32 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
102
Wlastimil Hofman
Wędrowiec, 1922
olej/deska, 34 x 25 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
104
Jacek Malczewski
Starzec i Muzy, 1900
olej/papier naklejony na tekturę, 68,5 x 51 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
105
Jacek Malczewski
Chrystus w koronie cierniowej, 1925
akwarela, olej/tektura, 64,5 x 46,5 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
106
Jacek Malczewski
Scena mitologiczna z Panem i Chimerą, 1925
akwarela, olej/tektura, 52,5 x 89,5 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
108
Mela Muter
Widok na Pont Marie w Paryżu, około 1946
olej/płótno, 50 x 61 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
109
Mojżesz Kisling
Portret pisarza Francis'a de Miomandre, 1915
olej/płótno, 63 x 73 cm
Cena wylicytowana: 840 000 zł
110
Mojżesz Kisling
Martwa natura z owocami, 1917
olej/deska, 21 x 37 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
111
Alfred Wierusz - Kowalski
Sanna
olej/deska, 17,5 x 21,5 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
114
Tadeusz Ajdukiewicz
Patrol konny , 1895
olej/deska, 37 x 57,5 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
115
Stanisław Masłowski
"Zaporoże", 1885
olej/płótno, 34 x 47 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
118
Włodzimierz Łuskina
W palmiarni, 1886
olej/płótno, 93 x 66 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
119
Aleksander Gierymski
Piazza del Popolo w Rzymie, studium ("Pincio Roma"), 1899
olej/płótno naklejone na tekturę, 17,5 x 25 cm
Cena wylicytowana: 230 000 zł
122
Józef Pankiewicz
Pejzaż z Sanary, 1926
olej/płótno, 37 x 45 cm
Cena wylicytowana: 140 000 zł
125
Jerzy Merkel
Portret mężczyzny w czarnym surducie
olej/płótno, 64,5 x 58 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
126
Tadeusz Styka
Portret dziewczyny w typie antycznym
olej/płótno, płótno (dublowane), 51,2 x 39,5 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
128
Włodzimierz Tetmajer
Żeńcy
olej/płótno, 74 x 91 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
132
Joseph Pressmane
"Pierwsza Komunia", około 1942-51
olej/płótno, 81,5 x 60 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
133
Joseph Pressmane
"Kwiat w doniczce"
olej/płótno, 55,5 x 38,5 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
134
Joseph Hecht
Martwa natura z różową muszlą
olej/płótno, 71 x 61 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
136
Jakub Zucker
Widok z Wenecji, 1970
olej/płótno, 73,5 x 60,5 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
137
Jakub Zucker
Postać na tle miasta (Stary dom w Arcueil)
olej/płótno, 62 x 50 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
139
Zygmunt Józef Menkes
Maki w wazonie
olej/płótno, 82 x 61 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
141
Henryk Epstein
Pejzaż ze strumieniem, 1935-1940
olej/płótno, 81 x 65 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
142
Henryk Epstein
Aleja z drzewami, lata 20. XX w.
olej/płótno, 46 x 55 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł