Spragnieni Piękna. Aukcja Dobroczynna

Aukcja charytatywna Spragnieni Piękna odbędzie się podczas IV Balu Dobroczynnego.  Wstęp na bal WYŁĄCZNIE ZA ZAPROSZENIAMI.

Lista obiektów (17)

August Zamoyski
Ewa, 1935-1936
granit czarny bretoński
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Misa z żukiem
współczesne
Majolika Nieborów, Autor nieznany
złocenie/porcelana malowana, bawełna, majolika malowana, 10,5 x 39,5 x 39,5 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Talerz Niobe
2020
złocenie/majolika malowana, 5,5 x 47,5 x 47,5 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Jarosław Modzelewski
Biegnący, 2020
marmur, 50 x 60 x 3,5 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Wojtek Pustoła
Bez tytułu 18, 2020
marmur, 89 x 44 x 22 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Witek Orski
Sous les pavés, 2020
kamień, 5,7 x 22 x 12 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Karol Radziszewski
Syren, 2020
kamień, 51 x 32 x 25 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Anna Molska
Łuki, 2020
marmur, wys.: 1 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Agnieszka Brzeżańska
Sigil, 2020
marmur, 60 x 50 x 6 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Rafał Dominik
Ona z Mazowsza On z Podlasia, 2020
kamień, wys.: 1 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Zbigniew Rogalski
Moonlight, 2020
marmur, 70 x 60 x 2 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Zbigniew Warpechowski
Plaisir d’existence, 2020
marmur, 8,5 x 50 x 50 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Katarzyna Kozyra
Płyta z podpisem, 2020
marmur, wys.: 1 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Henryk Cześnik
Zuzanna i starcy, 2017
olej/płótno, 200 x 130 cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł