Surrealizm i Realizm Magiczny

Filmy o aukcji

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (41)

Tomasz Sętowski
"Oceaniczna orkiestra", 2008
olej/płyta, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Tomasz Sętowski
"Sen krupiera", 2007/08
olej/płótno, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Tomasz Sętowski
Kompozycja, 2000
olej/płótno, 200 x 100 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Rafał Olbiński
"Powierzchowna analogia", 2020
olej, akryl/płótno, 127 x 105 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Szarlota Pawel
"Melodia dla kobiet" z cyklu Cyrk, 1980
akryl/płótno, 81,4 x 61,3 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Ordynacja Zamojska", 1995
olej/płyta, 52 x 120 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Stadnina Przejażdżka 2", 1994
akwarela/papier , 43 x 29 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Rekonstrukcja", 1986
olej/płyta, 35,5 x 35 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Porąbka - jezioro", 1981
olej/płyta pilśniowa, 21,5 x 17 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Jerzy Duda-Gracz
"Porąbka - popołudnie", 1981
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Franciszek Starowieyski
Projekt plakatu, 1984
kredka, flamaster/papier , 24,6 x 17,6 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Henryk Waniek
"Harmonia Mundi", 1990
olej/płótno, 61 x 61 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Henryk Waniek
"Zamek Króla Rybaka", 1990
akwarela/papier, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Henryk Waniek
Kompozycja z ruinami
akwarela/papier, 25 x 36 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Wojtek Siudmak
"Poza Czasem", 2015
ołówek/papier, 28 x 38 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Zdzisław Beksiński
BŻ, 1997
olej/płyta, 131 x 96,5 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Zbigniew Makowski
"Arystoteles - Fizyka", 2013
tusz, ołówek, gwasz/papier, 35 x 40 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Kazimierz Mikulski
"Nocne kąpiele", 1961
olej/płótno, 60 x 73 cm
Cena wylicytowana: 120 000 zł
Ewa Kuryluk
"Czarny trójkąt", 1968
akryl/sklejka, 61 x 61 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Stasys Eidrigevicius
Niebieska wstążka
pastel/papier , 21 x 29 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Stasys Eidrigevicius
Zdziwienie, 1994
pastel/papier , 56 x 43,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Maksymilian Novák-Zempliński
"Transistus", 2019
olej/płyta, 53 x 103 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Jarosław Jaśnikowski
"Marsjańskie ślady"
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Henryk Laskowski
"Solde", 2014
olej, akryl/płótno, 89 x 130 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Łukasz Prządka
"50", 2017
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Wit (Witold-K) Kaczanowski
Bez tytułu, 2008
olej/płótno, 41 x 31 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Piotr Jakubczak
"Pasowanie II", 2019
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
44
Mikołaj Sętowski
"Legopolis", 2019
olej, akryl/płótno, 90 x 125 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Antoni Fałat
Portret, 1988
olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł