Sztuka Dawna. Prace na Papierze

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (46)

Władysław Skoczylas
Bazylika św. Marka w Wenecji, 1912
akwarela, ołówek/papier, 21 x 27,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Aleksander Gierymski
Szkic chłopa do obrazu "Trumna Chłopska", 1894
tusz, gwasz, kredka/karton, 61,5 x 41,5 cm
Cena wylicytowana: 190 000 zł
Leon Wyczółkowski
Portret mężczyzny, 1903
pastel/papier, 68,5 x 54 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Wojciech Weiss
Akt męski stojący
olej/tektura, 50 x 34 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Julian Fałat
Pejzaż z Bystrej
akwarela, gwasz/papier, 68 x 98 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Stanisław Konarz-Konarzewski
Madonna, 1946
akwarela, gwasz/papier naklejony na tekturę, 71 x 68,5 cm, śr.:61 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Władysław Roguski
Madonna z Dzieciątkiem, 1937
akwarela/papier, 58 x 41,5 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Kazimierz Sichulski
Martwa natura z irysami w wazonie, 1917
akwarela, pastel/papier, 97,5 x 67,5 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Nikifor Krynicki
Tarnów - Widok miejski, 40./50.  XX w.
akwarela/papier, 18 x 23 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Nikifor Krynicki
Widok na dworzec, 1935-37
akwarela/papier, 17 x 21 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Nikifor Krynicki
Tańcząca para, lata 40. XX w.
akwarela/papier, 25 x 15 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Iwan Trusz
Pejzaż krymski
olej/tektura, 13 x 18,5 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Jacek Mierzejewski
Portret mężczyzny
ołówek, kredka, węgiel/papier, 78 x 39,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Bolesław Cybis
Popiersie dziewczynki z niebieskimi oczami, 1926
akwarela, kredka, sangwina/papier, 24,5 x 24 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Bolesław Cybis
Krajobraz sycylijski , 1930
tusz/papier, 38,4 x 49 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Władysław Leopold Frydrych
"Hala Gąsienicowa - Tatry", 1946
gwasz/papier, 86 x 110 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Henryk Uziembło
Hucułka
olej/tektura, 75,5 x 52 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Włodzimierz Błocki
Portret górala, 1916
akwarela, ołówek/papier, 32 x 24,5 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Stanisław Górski
Góral na tle Morskiego Oka
pastel/papier, 34,5 x 24 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Stanisław Górski
Starość i młodość
pastel/papier, 49 x 68 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Jonasz Stern
W kawiarni, około 1939
tusz/papier, 27,5 x 21 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Jan Styka
Pejzaż z drzewem (Recto) / Studia postaci (Verso)
ołówek/papier, 29,5 x 21,5 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Jacek Malczewski
Studium kompozycyjne do obrazu z cyklu sybirackiego
tusz/papier, 37 x 53 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Adam Grabowski
Róże w wazonie
akwarela, ołówek/papier, 62 x 44,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Adam Grabowski
Mimozy
akwarela/tektura, 28 x 39 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
47
Tadeusz Cieślewski (ojciec)
Widok na wieżę kościoła NMP na Nowym Mieście w Warszawie
akwarela, tusz, ołówek/papier, 35 x 25 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 200 zł
48
Tadeusz Cieślewski (ojciec)
Wnętrze kościoła
akwarela, tusz, ołówek/papier, 34,5 x 24,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 000 zł