Po przedstawieniu. Sztuka i teatr (wyniki)
27 czerwca 2019 godz. 19:00

Józef Szajna (1922 Rzeszów - 2008 Warszawa)
Projekt scenografii do spektaklu "Burza" Williama Szekspira, 1958
Cena wylicytowana: 2 600 zł

Cena wylicytowana: 2 600 zł

ołówek, gwasz, kredka/papier , 29,5 x 42 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Szajna | 58', na kartonie sygnowany i datowany p.d.: 'Szajna 58' oraz opisany l.d.: '"Burza" - Szekspir - projekt scenografii'
ID: 57140
Stan zachowania
  • projekt naklejony na karton