Po przedstawieniu. Sztuka i teatr (wyniki)
27 czerwca 2019 godz. 19:00

Józef Szajna (1922 Rzeszów - 2008 Warszawa)
Projekt kostiumu do spektaklu "Sen nocy letniej" wg Williama Szekspira, 1963
Cena wylicytowana: 5 500 zł

Cena wylicytowana: 5 500 zł

collage, akwarela, ołówek/papier, 34,5 x 24,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Szajna 63' oraz opisany l.d.: 'Sen nocy letniej'
reż. Lidia Zamkow-Słomczyńska, Teatr Ludowy Kraków-Nowa Huta, 1963
ID: 64321
Stan zachowania
  • naderwania przy dolej i prawej krawędzi