Po przedstawieniu. Sztuka i teatr (wyniki)
27 czerwca 2019 godz. 19:00

Józef Szajna (1922 Rzeszów - 2008 Warszawa)
Projekt kostiumu do spektaklu "Burza" wg Williama Szekspira, 1959
Cena wylicytowana: 5 000 zł

Cena wylicytowana: 5 000 zł

akwarela, ołówek/papier, 29 x 19,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Szajna' oraz opisany śr.d.: 'p Pawłowska'
na odwrociu szkic i opis: 'Pies gończy | Günter'
ID: 64309