Po przedstawieniu. Sztuka i teatr (wyniki)
27 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

offset/papier , 95 x 66,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'Lenica | 74'
ID: 71261