Po przedstawieniu. Sztuka i teatr (wyniki)
27 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 700 zł

Cena wylicytowana: 700 zł

offset/papier, 98 x 68 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'Lenica 64'
ID: 71265
Stan zachowania
  • arkusz naklejony na płótno
  • spękania i zagniecenia papieru w dolnej części lewej krawędzi