Po przedstawieniu. Sztuka i teatr (wyniki)
27 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 300 zł

Cena wylicytowana: 300 zł

offset/papier , 94,5 x 67 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'F. R. B. STAROWIEYSKI. 79'
ID: 71254
Stan zachowania
  • niewielkie rozdarcie przy prawej krawędzi