Po przedstawieniu. Sztuka i teatr (wyniki)
27 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 200 zł

Cena wylicytowana: 200 zł

offset/papier , 97 x 66 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'STAROW.83'
reż.: Krzysztof Gierałtowski, 1983 r.
ID: 71255