Po przedstawieniu. Sztuka i teatr (wyniki)
27 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 300 zł

Cena wylicytowana: 300 zł

offset/papier , 94,5 x 66,5 cm
sygnowany w druku p.d.: 'Fr. B. STAROWIEYSKI'
ID: 71252
Stan zachowania
  • arkusz naklejony na płótno