Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (78)

Kat Garstka
Złote Kawałki Ja, 2021
akryl/płótno, 70 x 60 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Katarzyna Chmiel
Forma fizyczna - Intensywna czerwień , 2021
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Teresa Legierska
Życie szaro-łagodne, 2020
olej/płótno, 130 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Adelajda Kot
Abażur, 2021
akwarela/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Adam Wątor
Lustro, 2021
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Katarzyna Orońska / Orno
Liber mefiuntur, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Aleksandra Staniorowska
Extinxi, 2019
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Marcin Gregorczuk / Blubird
Angelo, 2021
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Jacek Kłosiński
Autoportret, 2010
olej/płótno, 110 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Agnieszka Zabrodzka
Przejście, 2021
olej, tempera/płótno, 150 x 110 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Romuald Musiolik
Droga do Grillegreen, 2021
olej/płótno, 60 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Denys Molerio Pena
Mnemosyne, 2021
olej/płótno, śr.:120 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Monika Mysiak
Chustka Adeli, 2012
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Marzena Bis
I see you, 2021
olej, akryl, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Michał Jancik
Alpha aquilae, 2021
akryl/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Filip Moszant
011, 2019
flamaster szelakowy/papier, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Marek Haba
Ślady czerwieni , 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Piotr Woroniec Jr
Andailuzja, 2021
olej/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Dominik Smolik
Wichita, 2021
akryl/płótno, 100 x 110 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Małgorzata Pabis
Thoughtcrime, 2021
technika mieszana/płótno, 180 x 200 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Gossia Zielaskowska
Moody, 2021
akryl/płótno, 100 x 81 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 120 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Patrycja Nurkan
Z cyklu 'Body', Nr 14, 2021
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Agata Padol
Suknia skrojona na miarę, 2021
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Żaneta Chłostowska
Shades of cool, 2021
akryl/płótno, 100 x 65 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Kamila Jarecka
Okruszki szczęścia, 2021
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Maria Lorek
I am enough, 2021
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Łukasz Jankiewicz
Zobacz póki możesz, 2021
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Magdalena Apanasewicz
Bez tytułu, 2021
mieszana/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł