Maja Mazurkiewicz-Elgut +48 538 522 885 m.mazurkiewicz@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (110)

Sonia Ruciak
W połowie drogi, 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Dariusz Grabuś
Ostatnie dni lata, 2020
akryl/płótno, 110 x 120 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Mirella Stern
Tylko nie moje lukrowane guziczki!, 2020
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Grzegorz Klimek
Wschód księżyca, 2020
akryl/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Klaudia Świątczak-Pjanka
Opadam, pod powierzchnią, 2020
olej/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu, 2020
olej, tempera/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Kat Garstka
Widzisz mnie morze?, 2020
akryl/płótno, 70 x 69 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Sara Ilia
Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Magdalena Libero
Z cyklu 'Matka', Bez tytułu, 2020
akryl, kredka/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Adam Wątor
Krótka chwila dla siebie, 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Aleksandra Staniorowska
Ikar, 2020
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Małgorzata Pabis
Unlocked, 2020
technika mieszana/płótno, 180 x 200 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Dominik Janyszek
4218, 2020
akryl, technika własna/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Monika Rak
Skrawki II, 2020
akryl, technika własna/tkanina, -, 95 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2020
akryl/płótno, 100 x 40 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Malwina Puszcz
#2F6C62, 2020
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Agata Becela
Energia oceanu, 2020
akryl, spray/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Filip Moszant
10HA, 2020
akryl, atrament/papier , 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Gabriela Staszak
Kompozycja nr 3, 2018
olej/płótno, 120 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Magdalena Szilke
Księżyc i ziemia, 2020
tusz, tempera, ekolina/papier, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Łukasz Kowalik / Lu Svensson
Z serii 'Moon Phases', Beginning
akryl, technika własna/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Filip Warzecha
Zapomnienie, 2020
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Marcin Gregorczuk / Blubird
Keep on Rising, 2020
akryl/płótno, 100 x 90 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Agata Buczek
W śnie, 2020
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Aleksandra Bukowska
Iluzja, 2020
akryl/płótno, 50 x 40 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Hanna Rozpara
Źródło, 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Michał Jancik
Inteferencje 2.0, 2020
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Adelajda Kot
Królewna Żabka, 2020
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Marcin Błach
Outline of life forms, 2020
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Paulina Gawryszewska
Instagram vs rzeczywistość, 2018
akryl/płótno, 200 x 160 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł