Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (85)

Katarzyna Orońska / Orno
Immerserunt, 2019
akryl/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Sonia Ruciak
Ufność, 2019
akryl/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Adam Wątor
Spojrzenia, 2018
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Anna Zalewska
Echa przeszłości, 2018
akryl/płótno, 90 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Ewa Witkowska
Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Sylwester Stabryła
Rekin, 2013
olej/płótno, 130 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Roma Andrzejczak (Przyimka)
Chwila, 2008
olej/płótno, 150 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Edyta Kwiatkowska
Dylemat, 2018-19
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Katarzyna Gołębiowska
12.56, 2018
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 60 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Urszula Kałmykow
Kolory wody, 2019
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Marek Pękacz
Pięć spojrzeń, 2018
akryl/płótno, 125 x 60 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Malwina de Brade
Droga, 2018
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Urszula Korwin-Kochanowska
Full moon, 2019
akryl/płótno, 50 x 40 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 130 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Katarzyna Kombor
Deja vu II, 2019
akryl/płótno, 130 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Wojciech Bański
Sin, 2017
olej/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Agnieszka Kirzanowska-Osińska
See more, 2019
olej, akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Dominik Janyszek
5283_2, 2019
akryl, technika własna/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Tomasz Niemann
Zaproszenie na wczoraj, 2019
olej/płótno, 150 x 125 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Artur Wiernicki
Bez tytułu, 2013
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Marcin Jarych
Polska warcząca, 2015
akryl, technika własna/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Monika Sojka
Bez tytułu, 2018
akryl/płótno, 40 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Mateusz Majchrzak
The Choice, 2017
olej, akryl, tempera/płyta, 160 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Rafał Knop
Z cyklu 'Swimming pool', Madame Ev'02, 2019
olej/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Joanna Pilkowska
Sea Sun Sand , 2019
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Magdalena Kępka
Calella, 2019
olej, akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Agata Krutul
Rust, 2018
akryl, technika własna/płótno, 60 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Paulina Korwin-Kochanowska
Na wyspie Wolin, 2018
akryl/płótno, 50 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Marta Bilecka
Perfect moment before noon 14, 2019
akryl/płótno, 60 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł