Zapraszamy do obejrzenia wystawy 3D:https://desa.pl/pl/pages/73/wystawa-3d-mloda-sztuka

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (64)

Anna Osiecka
Vortex, 2018
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Agnieszka Kirzanowska-Osińska
Tension, 2018
olej/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Małgorzata Jastrzębska
Nr 419, 2015
olej/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Alicja Kappa
Letnia noc, 2018
olej, akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Ilona Herc
Pytania Wery I, 2018
akryl/płótno, 90 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Mirella Stern
Dom ptaków, 2018
akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Grzegorz Klimek
Tancerka, 2018
technika mieszana/płótno, 170 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Anna Zalewska
Gasną szepty w blasku wyobraźni, 2018
technika własna/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Adam Wątor
Marzenie o ogrodzie, 2018
akryl/płótno, 90 x 140 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Dominik Woźniak
Synowie marnotrawni, 2018
pastel, węgiel/karton, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Ewa Witkowska
Bez tytułu, 2018
akryl/płótno, 81 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Sonia Ruciak
Poszukiwanie, 2017
akryl/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2018
akryl/płótno, 70 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Marek Haba
Gra światła, 2018
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Paulina Walas
XX.2, 2018
tempera/płótno, 116 x 89 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Agnieszka Zabrodzka
Yggdrasil, 2018
olej/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 600 zł
Malwina de Brade
Siwy koń, 2016
olej/płótno, 50 x 70 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Magdalena Kaźmierczak
Spacer, 2018
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Katarzyna Środowska
Chwila zadumania , 2018
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Magdalena Kępka
NIE - 20, 2018
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Marta Bilecka
Quiet Evening, 2018
akryl/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Jumper, 2018
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Rafał Knop
Z cyklu 'Swimming pool', Sofi, 2018
olej/płótno, 125 x 125 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Agata Krutul
Morgen No. 2, 2018
akryl, technika własna/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Michał Mroczka
Industrialne morze, 2017
akryl, technika własna/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Gossia Zielaskowska
Purple Map, 2018
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Rafał Czępiński
Good & Devil, poliptyk, 2014
akryl/płótno, 180 x 240 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Rafał Gawlik
Nurt, 2018
olej/płótno, 93 x 65 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Ewelina Ulanecka
Thunder, 2018
akryl, technika własna/płótno, 160 x 120 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Andrzej Sobiepan
Z cyklu 'Kadry wolności', Light on the edge, 2017
technika własna/płyta, 73 x 73 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł