Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (38)

Romuald Musiolik
Spokojni, 2021
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Filip Warzecha
Wyścigi konne, 2021
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Katarzyna Chmiel
Forma fizyczna - Magenta, 2021
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Adam Wątor
Z martwą naturą, 2021
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Anna Gubernat
Włosy, 2010
akryl/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Izabela Gałązka
Z cyklu 'Emotikony', XI, 2021
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Daniel Białowąs
BRT, 2021
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Marcin Wilk
Szum 3, 2021
olej/płótno, 97 x 98,5 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Kacper Ankiel
Szaleństwo, 2020
emalia/szkło, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Michał Mieczysław Ostrowski
Łąka, 2021
olej, spray/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Pola Piestrzeniewicz
Gest VIII, 2021
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Adrianna Wange
Wall 23, 2021
akryl, wosk/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Maria Lorek
Consapevolezza, 2021
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Ewelina Lochman
Portret liryczny, 2019
akryl/płótno, 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Michał Czuba
Portret kobiety 03, 2017
olej/plexi, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Małgorzata Pabis
Beyond Comprehension, 2021
technika mieszana/płótno, 80 x 110 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Bartosz Michał Hoppe-Sadowski
The colors of feminity, 2020
olej/płótno, 100 x 136 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Paulina Robotycka
Verano no. 4, 2021
olej, akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Agata Dworaczek
Centrum wszechświata, 2019
akryl/płótno, częsc 1 : 160 x 90 cm częśc 2 : 160 x 103 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Łukasz Kamiński
Atomowy całun, 2019
olej/płótno, 140 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Łukasz Jankiewicz
Nocturn 2, 2021
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Robert Romanowicz
Lollipop, 2021
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Paulina Jołda
Impulsy, 2019
olej, akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Katarzyna Frankowska
Obserwator, 2018
akryl/płótno, 70 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Edyta Matejkowska
Z cyklu 'Podwodny świat', Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Joanna Głażewska
Nature, 2020
akryl, technika własna/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Wojciech Bański
Z cyklu 'Bionizmy', Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 51 x 71 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Łukasz Kula / Asensir
A.p. No. 82, 2021
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł