15 września 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Cena wylicytowana: 1 800 zł

akryl/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '110901 | R. SULIGA | '20'
ID: 88612