Maja Mazurkiewicz-Elgut +48 538 522 885 m.mazurkiewicz@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (73)

Maria Lorek
Dziewczyna w czerwieni , 2021
olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Patrycja Nurkan
Z serii 'Body', Nr 9, 2021
olej/płótno, 81 x 65 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Adam Wątor
Przerwany sen, 2021
akryl/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Szymon Poloczek
Cicho trwające znikanie , 2021
olej/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Adelajda Kot
Jemiołuszka - Dziewczynka z małpką, 2021
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Teresa Legierska
Na dystans, 2021
olej/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Marcin Tomaszewski
Osobliwość, 2021
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Adam Piotr Rutkowski
Z cyklu 'Wildlife', W 12, 2021
olej/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Patrycja Kruszyńska-Mikulska
W żółtym nam do twarzy, 2021
akryl/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Anna Pszonka
Ostatnie przymrozki , 2021
olej/płótno, 80 x 65 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Urszula Kozieł
Z cyklu 'Ekspresje', Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Małgorzata Pabis
Moving Picture, 2021
technika mieszana/płótno, 150 x 200 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Izabela Gałązka
Lilie w świetle południa, 2021
akryl/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Justyna Fijak
Tęsknota , 2017
akryl/płótno, 100 x 81 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Damian Świderski
Ulotność, 2021
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Joanna Sułek-Malinowska
Parawany, 2018
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Sara Winkler
Pielęgnacja strasznej bestii, 2021
olej/płótno, 90 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Filip Moszant
6BPY, 2021
akryl/papier, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Katarzyna Orońska / Orno
Pokazy wojenne, 2013
akryl/płótno, 70 x 80 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Radosław Suliga
The day before, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aleksandra Osa
Maria Olga, 2018
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Malwina Jagóra
Tak w pełnej namiętności, 2021
akryl/płótno, 60 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Mirela Bukała
Polowanie , 2021
akryl/płótno, 75 x 115 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Łukasz Kowalik / Lu Svensson
Białe noce - Hołd dla Agnes Martin, 2021
akryl, grafit/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Paulina Robotycka
Mindfulness No. 6, 2021
akryl/płótno, 150 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Michał Jancik
X Carinae, 2021
akryl/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Małgorzata Jastrzębska
282, 2009
akryl/płótno, 33 x 33 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Łukasz Kamiński
Car crash in Washington, 2021
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Filip Warzecha
Dzień z życia Warszawy, 2021
akryl/płótno, 160 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł