Maja Mazurkiewicz-Elgut +48 538 522 885 m.mazurkiewicz@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (83)

Patrycja Nurkan
Z serii 'Body', Numer 5, 2021
olej/płótno, 73 x 65 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Adam Wątor
Odbicie, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Katarzyna Orońska / Orno
Fons, 2021
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Robert Jadczak
My name is Tango, 2021
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Olga Pelipas
Birds, 2021
akryl/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Dawid Baran
Niedostępny świat, 2020
olej/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Agata Buczek
Podróż w głąb siebie, 2021
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Magdalena Libero
Z cyklu 'Matka', Bez tytułu, 2021
akryl, kredka/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Jacek Kłosiński
Elton, 2020
olej/płótno, 130 x 110 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Ewelina Ulanecka
Pure Ecstasy, 2021
technika własna/płótno, 180 x 150 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Małgorzata Pabis
Unperson, 2021
technika mieszana/płótno, 180 x 200 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Matylda Polak
Przepływy XV - Plac zabaw, 2021
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aleksandra Bukowska
Hiperbole, 2020
akryl/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Żaneta Chłostowska
Koniczyna, 2021
akryl/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Konrad Hamada
Samotność, 2017
olej, werniks/płótno, 120 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Adelajda Kot
Płomykówka - dziewczyna z sową, 2021
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Agata Padoł
Dalej i bliżej, 2021
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Karina Zając
Przez szparę w drzwiach, 2021
akryl/płótno, 101 x 76 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Kamil Jakóbczak
Fullness, 2020
akryl/płótno, 65 x 46 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Malwina Jagóra
Miłość trudna do interpretacji, 2020
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Katarzyna Chmiel
Forma fizyczna - Zamyślona, 2021
akryl/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Katarzyna Jakubek
Bez tytułu, 2012
akryl/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Mariusz Drabarek
Archeolog , 2021
akryl/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Kat Garstka
Horyzont zdarzeń sennych, 2021
akryl/płótno, 70 x 60 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Filip Warzecha
WARSAW SHOPAHOLICS, 2021
akryl/płótno, 130 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu, 2021
olej, tempera/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Sylwia Wirska
W ramionach wszechświata, 2021
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Wiktor Kurpiewski
Podróż astralna, 2020
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł