14 października 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'FOKSAL | R. SULIGA | '19'
ID: 90256