Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (74)

Katarzyna Chmiel
Forma fizyczna - Multicolor, 2021
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Robert Jadczak
Valentines Day in Toronto, 2021
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Adam Wątor
Pewna siebie, 2021
akryl/płótno, 140 x 110 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Joanna Misztal
Smak jesieni, 2021
olej, akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Adelajda Kot
Perliczka, 2021
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Agata Buczek
Co jest dalej?, 2021
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu, 2021
olej, tempera/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Filip Warzecha
Suburbia, 2021
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Paweł Porada
Pin up girl, 2021
olej/płótno, 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Patrycja Nurkan
Z cyklu 'Body', Nr 15, 2021
olej/płótno, 100 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Sara Ilia
Upside down, 2018
olej/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Romuald Musiolik
Klonadiya, 2021
olej/płótno, 120 x 170 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Kacper Załogowski
Bez tytułu, 2021
olej/płótno, 120 x 160 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Gossia Zielaskowska
Long story, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Dominik Smolik
Qualia VII, 2021
akryl/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Joanna Grześkowiak
Wielki błekit 01, 2021
akryl/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Wiktoria Dobrowolska
Przepływ, 2017
olej/płótno, 90 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Andrzej Cybura
Punkt widzenia, 2021
olej, akryl/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Marzena Bis
Foggy, 2021
olej, akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Anna Pszonka
Zmowa, 2021
olej/płótno, 54 x 73 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Joanna Półkośnik
Zapach błękitu, 2021
akryl/płótno, 70 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Katarzyna Misiórska
Flamingi, 2014
olej/płótno, 116 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aleksandra Lacheta
Siwy, 2021
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Sara Winkler
Dmuchany wąż, 2021
olej/płótno, 70 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Grzegorz Skrzypek
Czwarta fala, 2021
olej/płótno, 110 x 95 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Hanna Rozpara
Sempervivum caeruleum, 2021
akryl/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Nicole Szmidt
Sol, 2021
akryl/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Kamila Cellary
Bez odbioru, 2021
akryl/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł