Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (69)

Romuald Musiolik
Min Basino, 2021
olej/płótno, 120 x 110 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Kat Garstka
Śniąca, 2021
akryl/płótno, 70 x 60 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Teresa Legierska
Życie to krótki epizod, 2021
olej/płótno, 135 x 110 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Katarzyna Orońska / Orno
Caput cum nubibus, 2021
akryl/płótno, 120 x 69,5 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Filip Warzecha
Syrenka, 2021
akryl/płótno, 120 x 180 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Adam Wątor
Sen o lataniu , 2021
akryl/płótno, 80 x 140 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Patrycja Nurkan
Z cyklu 'Body', Nr 11, 2021
olej/płótno, 81 x 65 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Maria Szeszuła
Kompozycja XVI, 2021
technika własna/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Małgorzata Pabis
The new creation, 2021
technika mieszana/płótno, 180 x 200 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Gossia Zielaskowska
Sunrise, 2021
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Kacper Załogowski
Bez tytułu, 2021
olej/płótno, 150 x 150 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Łukasz Jankiewicz
Punk's not dead, 2021
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Anna Pszonka
W ciemności , 2021
olej/płótno, 65 x 80,5 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Adelajda Kot
Bocian czarny i studium szczawiu, 2021
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Agnieszka Zabrodzka
Zatoka mgieł, 2021
olej, tempera/płótno, 170 x 120 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Aleksandra Lacheta
Pingwiny w kosmosie, 2021
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Colours of water V, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Patrick Koss
Selected blue, 2021
akryl/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Joanna Grześkowiak
Strong, 2021
akryl/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Przemysław Wójciak / Karifurava
Dualism, 2020
akryl/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Oktawia Winiarska
Ciało pokawałkowane II, 2019
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Krzysztof Młyńczak
Kogut, 2021
technika mieszana/płótno, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Paulina Malwa
Więzi, 2020-2021
akryl/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Daria Uss
Polowanie , 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Zuzanna Skrętek
Stereotypy , 2019
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Paulina Pior
Obcy, 2020
akryl/płótno, 100 x 90 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Monika Gil
Kompozycja , 2021
akryl, kolaż/papier, 69,5 x 49 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł