Miejsce wystawy:

Maja Mazurkiewicz-Elgut +48 538 522 885 m.mazurkiewicz@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (80)

Aleksandra Staniorowska
Iris, 2020
olej/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Michał Jancik
Interferencje 6.3, 2020
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Tomasz Poznysz
Maria Magdalena, 2020
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Małgorzata Pabis
The law of liberty, 2020
technika mieszana/płótno, 180 x 200 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Ewelina Ulanecka
Qualia, 2020
akryl/płótno, 160 x 110 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Marcin Tomaszewski
Bez tytułu, 2020
olej/płótno, 120 x 40 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Agata Buczek
Spoglądając w otchłań, 2020
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Rafał Knop
Z serii 'Swimming Pool', Madame EV XXII, 2020
olej/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Adam Wątor
Muza, 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Konrad Hamada
Oczekiwanie na miłość, 2020
olej/płótno, 100 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Joanna Misztal
Mój amarylis, 2020
olej, akryl, szlagmetal/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Mirella Stern
Zmiana czasu, 2021
mieszana, akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu, 2020
olej, tempera/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Adam Piotr Rutkowski
Z cyklu 'Wildlife', W7, 2020
technika własna/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Agnieszka Pawłowska
W prawo zwrot, 2020
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Adelajda Kot
Gorące mleczko , 2020
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Iwona Kobryń
Bez tytułu, 2020
akryl/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aleksandra Osa
Q. E. D. 6, 2019
olej/płótno, 70 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2020
akryl/płótno, 70 x 130 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Ewa Witkowska
Bez tytułu, 2020
akryl/płótno, 81 x 65 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Marcin Gregorczuk / Blubird
Inborn Beauty, około 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Katarzyna Chmiel
Forma fizyczna - Bagaż doświadczeń , 2020
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Małgorzata Rusiecka
Afrodyta, 2020
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Robert Jadczak
LA step dancing, 2020
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Agnieszka Strojna
Nie byłam wszędzie, ale mam to na liście, 2017
akryl, gwasz, spray/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Paulina Gawryszewska
Chill, 2018
akryl/płótno, 160 x 200 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Michał Ostrowski
Bez tytułu
olej, spray/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Natalia Magalska
Zestaw sześciu figurek z serii Slavsquad (7 elementów), 2020
ceramika szlachetna, malowany podszkliwnie
Cena wylicytowana: 2 000 zł