20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

olej, emalia ftalowa/płótno, 160 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Zuzanna | Grochowska '20'
ID: 87839