20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Cena wylicytowana: 1 600 zł

olej/plexi, 44 x 36 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'CZUBA Studium | autoportretu 07 2017.'
ID: 87898