20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 000 zł

Cena wylicytowana: 2 000 zł

olej/płótno, 42 x 53 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MJ 2020'
opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 683.'
ID: 87687