20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Dominik Tkaczyk (ur. 1994 r.)
Kompozycja III, 2017
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Dominik Tkaczyk (ur. 1994 r.)
Kompozycja III, 2017

Cena wylicytowana: 1 100 zł

technika mieszana/płótno, 146 x 114 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kompozycja III | Tkaczyk 2017'
ID: 88040