20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 800 zł

Cena wylicytowana: 2 800 zł

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'A. Pszonka'
opisany na odwrociu: 'ODPOCZYNEK / REST | ANNA PSZONKA, 2020'
ID: 87738