20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2020'
ID: 87836