19 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 5 500 zł

Cena wylicytowana: 5 500 zł

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Baranowski | 2019'
ID: 78642