Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (79)

Adam Wątor
Bez słów, 2019
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Kamil Stańczak
Cone Rider, 2019
olej, akryl/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Marzena Machaj
Pokusa, 2019
olej/płótno, 190 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Monika Parobczak
Three-dimentional Argento, 2019
olej/płótno, 130 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Izabela Gałązka
Pracowniczki, 2019
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Joanna Sułek-Malinowska
W sieci, 2018
akryl/płótno, 80 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Marek Haba
Świt, 2019
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Urszula Kałmykow
Morze mgieł, 2019
olej/płótno, 90 x 160 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Konrad Oleksiak
Pianie, 2019
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Lia Kimura
Zatracenie , 2019
olej/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Jerzy Baranowski
Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Ewelina Ulanecka
Angel, 2019
akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Hanna Rozpara
X 01, 2019
akryl, technika własna/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Jakub Markiel
Ekskluzywne śmieci, 2019
olej/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Paulina Jołda
Dla znudzonych i żądnych przygód, 2019
olej/płótno, 130 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Beata Tarnowska
Nierzeczywiste 02, 2017-18
tusz, olej, akryl/płótno, 120 x 170 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Ewa Żuchnik
Origin, 2018
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Challenge II, 2019
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Magdalena Kępka
Magiczna Nerja, 2019
olej, akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Katarzyna Środowska
Dwa spojrzenia, 2019
olej/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Michał Mroczka
Port japoński, 2019
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Rafał Knop
Madame Sofi LV, z cyklu 'Swimming Pool', 2019
olej/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Mateusz Krasoń
Odsłonięcie, 2019
olej/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Martyna Mączka
Chwile, 2018
akryl/płótno, 110 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Magdalena Konopka
Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Urszula Teperek
Kobiety no 42, 2019
akryl/płótno, 130 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Olga Pelipas
Luna, 2019
akryl/płótno, 70 x 60 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Marcin Gregorczuk / Blubird
Lazy day, 2019
akryl/płótno, 110 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł