20 sierpnia 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 5 000 zł

Cena wylicytowana: 5 000 zł

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SEKWENCJA | R. SULIGA | '19'
ID: 72377