Miejsce wystawy:

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (85)

Katarzyna Chmiel
Forma fizyczna - energetyczna, 2021
akryl/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Robert Jadczak
Paris, Paris, 2021
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Katarzyna Orońska / Orno
Dies art cogitations, 2021
akryl/płótno, 100 x 60 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Aleksandra Bukowska
Pożegnanie Persefony, 2021
akryl/płótno, 100 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Klaudia Świątczak-Pjanka
Dwa światy, na granicy, 2021
olej/płótno, 70 x 130 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Katarzyna Środowska
Mistrzowskie uderzenie , 2021
olej/płótno, 46 x 38 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Iwona Kobryń
Bez tytułu, 2021
akryl/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Adelajda Kot
Kuna leśna, 2021
akryl/płótno, 101 x 70 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Anna Pszonka
Ciche miejsce, 2021
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Magdalena Jędrzejczyk
Narciarz i tęcza, 2015
olej/płótno, 120 x 160 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Romuald Musiolik
Shia, 2021
olej/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Gossia Zielaskowska
Light green red moody color city map, 2021
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Małgorzata Pabis
Pilgrimage, 2021
technika mieszana/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Agata Dworaczek
Wrześniowe morze, 2020
akryl/płótno, 225 x 149 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Bartosz Michał Hoppe-Sadowski
Sunrise, 2021
olej/płótno, 140 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aleksandra Mysiorska
Zimę spędzę przed kominkiem, 2020
olej, szlagmetal/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Małgorzata Kolmus
PN4ND1, 2021
akryl/płótno, 95 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Jarsosław Kubiak
Ryk lwa, 2021
akryl/sklejka, 100 x 110 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Joanna Głażewska
Zimowe świtanie, 2021
akryl/płótno, 90 x 180 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Mila Raczkowska
Light of my soul, 2021
akryl/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Hanna Rozpara
Oko oceanu, 2021
akryl/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Filip Moszant
Oko, 2021
flamaster/papier, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Magdalena Libero
Z cyklu 'Matka', Bez tytułu, 2021
akryl, kredka/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2021
akryl/płótno (dublowane), 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Mariusz Dydo
Niedźwiedź polarny, 2020
ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 19,5 x 11 x 15 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Jakub Górski
The woman of ice, 2021
kamień, 45,5 x 25 x 28 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Patrycja Nurkan
Nr 19, 2021
olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Kamila Ossowska
Elektra, 2019
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Małgorzata Rusiecka
Z cyklu 'Gracje', Krótki sen, 2021
akryl/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Adriana Zawadzka
Flashing lights, 2021
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł